Nauka zdalna

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Nauka zdalna w klasach IV-VIII do 6 listopada będzie prowadzona, podobnie jak w poprzednim roku szkolnym, poprzez pocztę jujkastarytarg@gmail.com oraz e-dziennik. Proszę założyć konta zgodnie z instrukcją przesłaną na indywidualne maile  przez wychowawców. Lekcje online będą prowadzone w aplikacji MEET zgodnie z planem lekcji poszczególnych klas w godzinach 8:00-14:25. Każdy uczeń ma obowiązek uczestniczyć w zajęciach online oraz odsyłać prace na adres gmail. Dołączenie do spotkania online będzie jednoznaczne z obecnością uczniów na lekcjach. W razie pytań prosimy kontakować się z wychowawcami.Życzymy owocnej nauki! :)

I kolejna informacja:

Pani psycholog informuje, że jest dostępna dla uczniów i rodziców w środy czwartki i piątki w godzinach 8-15.

Pani Malwina Sapińska